EN EN1

Kasko


9819_3Mini Kasko

Mini Kasko ürünü ile deprem, sel, su, terör gibi teminatlara ihtiyaç duymayan müşterilerimize özel yılda sadece 1 tane trafik kazası ile sınırlı 2000 TL ye kadar aracınızda meydana gelebilecek 2'li çarpışma sonrasındaki hasarlarınızı karşılayan bir pakettir. Sabit fiyat yıllık sadece 199 TL'dir.

sigorta

Genişletilmiş Kasko

Günlük hayatta Full Kasko olarak bilinen kasko sigortasıdır. Her nekadar full kasko diye bilinse de bazı eksiklikler olabilir. Bu nedenle poliçenizi iyi incelemeniz veya acentenize mutlaka kapsam limitlerini sormanızı tavsiye ederiz. Her genişletilmiş kasko full kasko demek değildir. Terör, sabotaj, halk hareketi, kötü niyetli hareketler, çalınma, çarpma,çarpışma, deprem, sel-su baskınları, değer kaybı, maddi tazminat, manevi tazminat,vs..daha bir çaok teminatı içeren kasko ürünüdür.

ry1ry1Araç Kaskosu

Aldığınız araç pert kayıtlı mı? Dert etmeyin pertse dert değil sloganıyla artık pert kayıtlı araçlarınıza da full kasko yapılabiliyor üstelik muafiyetsiz orjinal parça garantili... Hemen teklif alın ürünümüzün yanında Aura Sigortası veya Konut Sigortası sizin olsun. Ürünümüze öze ücretsiz check up ekspertiz hizmeti yine şirketimiz tarafından ücretsiz olarak yetkili hızlı onarım servislerimizde yaptırılmaktadır.

muafiyetliMuafiyetli Kasko

Full Kasko fiyatınız çok yüksek geldi ise aracınıza uygulanabilecek ödeme muafiyetleri oranına göre %40 a varan prim indirimleri uygulanabilmektedir. Muafiyetli kaskolarda yine deprem terör sel-su baskını çarpışma, çarpma, hırsızlık, yangın gibi hasarlar kapsam dahilindedir. İhtiyacınız olmayan teminatları almanıza gerek yoktur.

Moto_Kasko_Web(1)

Moto Kasko

Artık yüksek primli motorsiklet kaskolarına son. Motorsikletlere özel hırsızlık dahil her türlü kaza, yangın, sel, su baskını, sabotaj, terör ve aksesuarlarının da karşılanacağı full motor kasko ürünümüz artık sizlerle. Uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için hemen teklif alın.

ACENTELİKLERİMİZ

kasko teklif

Hızlı Teklif Al

Formu lütfen eksiksiz doldurunuz. En kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

100.Yıl Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
Gülveren Mahallesi 75. Yıl Caddesi Oto Galericiler Sitesi No: 23/59 Kepez ANTALYA
T: 0 242 321 21 42 - M: 0 544 503 07 07
sigorta@yuzuncuyil.com.tr