EN EN1

Mini Kasko 199 TL


9819_3Mini Kasko Sigortası

Sektörde bir ilk, Mini Kasko Sigortası.
Sadece 199,99 TL'ye kasko!

Mini Kasko Sigortası sektörde tek ve satılan diğer kasko sigortalarına göre çok daha uygun fiyatla sahip olabileceğiniz bir üründür. Bu ürün ile otomobil tipi aracınızın diğer bir araçla çarpışması durumunda oluşan hasarınızı güvence altına almış oluyorsunuz.

Mini Kasko Sigortası'nın size sunduğu Avantajlar:
 • Araç kasko değerlerini Taksitli veya Peşin ödeme imkanı.
 • Aracınızdaki küçük ölçekli hasarlarınızı, Mini Onarım hizmetiyle, poliçenizdeki hasar sınırlandırmasını etkilemeden giderebilir, sonraki dönem kasko poliçe hesaplamasında avantaj elde edebilirsiniz.
 • Aracın tamir edilmesi esnasında; hasarlı ve değiştirilmesi gereken parçanın orjinal olması durumunda orijinal parça kullanılacaktır.
 • Onarımda yeni takılan parçalar nedeni ile araçta değer artışı olur ise, bu değer artışı düşülmeden hasar karşılanacak ve yenidenaraç kasko bedeli hesaplaması
  yapılmayacaktır.
 • Evde Bakım Teminatı ile hemşire, hizmetçi, fiziksel tedavi vb. için yapacağınız harcamaları günlük olarak güvence altına alma imkanı.
Teminatlar:
 • Aracın diğer bir araçla çarpışması veya aracın diğer bir araca çarpması*
 • * 1 hasarı 2.000 TL’ye kadar karşılamaktadır.
 • * Tek taraflı kazalar ve araca çarpan kişiyle kaza tespit tutanağı düzenlenmemiş hasarlar teminat haricidir.
 • * Hasar anında tamiratın yapılacağı servisler Generali Sigorta Anlaşmalı Özel Servisleri olarak sınırlandırılmıştır. Hasar anında size en yakın Anlaşmalı Özel Servisimizi öğrenmek için lütfen 0855 555 55 55 nolu telefondan 7/24 Sigorta Danışmanlığı'na ulaşınız
 • Mini Onarım 10 cm çapa kadar boyanın zarar gördüğü kaporta ve eziklerin düzeltilmesi, tamponlarda 20 cm, sac aksamda 30 cm uzunluğa kadar sıyrık ve çiziklerin boyanması, 5 cm çapa kadar boyanın zarar görmediği kaporta göçüklerin onarılması, iç döşeme hasarlarında ;1 cm çapa kadar sigara yanığı, 5 cm çapa kadar yırtık, 3 cm çapa kadar plastik parça kopuklarının onarılması, 5 cm çapa kadar cam hasar onarımı , İç döşeme üzerindeki 5 cm çapa kadar lekelerin çıkarılması ve ön/arka tamponlardaki göçük, deformasyon,kopuk, eksik parça gibi onarılabilen plastik hasar onarımlarının gerçekleştirilmesi gibi küçük hasarlar mevcut Hasarsızlık indiriminizi etkilemeden belirlenen limitler kapsamında anlaşmalı servislerde tamir edilebilmektedir.
Ek teminatlar:
 • Kişisel Eşyalar Teminatı:
  Aracınızda bulunan özel eşyalarınızı, "Kasko Sigortası Genel Şartları" kapsamında güvence altına alınan risklere karşı (iPad, dizüstü bilgisayar vb. mobil elektronik cihazların bagajda bulunması şartıyla çalınma riskine karşı da güvence altına alınmıştır) 500 TL'ye kadar teminat altına alır.
 • Evde Bakım:
  Geçirdiğiniz ani ve beklenmedik bir kaza sonrası (hastanede yatmış olmanız gerekmektedir) evde bakım almanız gerekiyorsa hemşire, fiziksel tedavi gibi giderlerinizi karşılamak için günlük 50 TL'den azami 30 gün tazminat ödemesi alırsınız.

Mini Kasko Sorularınız

Mini Kasko Sigortası bulunan aracım çarpışma neticesinde pert-total olursa, tarafıma ne kadar hasar tazminatı ödenecektir?

Kasko Sigortalı aracınızın hasarının araç değerine yaklaşması nedeniyle sigorta şirketleri aracı pert olarak değerlendirebilmektedir. Mini Kasko sigortası'nda hasarın büyüklüğüne bakılmaksızın size azami 2.000 TL'ye kadar tazminat ödemesi yapılacaktır. Mini Ekstra Kaskoda ise bu rakam 50.000 TL'ye kadar ödenmektedir.

Bir önceki sigorta şirketindeki kasko poliçemde yer alan hasarsızlık indirim oranı Mini Kasko Sigortası'nda da uygulanacak mıdır?

Mini Kasko Sigortası'nı sabit primle satın alabileceğinizden dolayı hasarsızlık indirimi uygulanmamaktadır. Ancak Generali Sigorta'dan Mini Kasko Sigortası satın alıp bir sonraki yıl yenilemenizi Prestij Kasko Ekstra Sigortası ürünümüzden yapmanız ve hasarsız bir yıl geçirmiş olmanız durumunda hasarsızlık indirim kademeniz korunarak bir üst kademedeki indirim oranı uygulanarak priminiz hesaplanacaktır.

Mini Kasko sigorta poliçesi kapsamında, hasar nedeniyle, karşı araca verdiğimiz zararlar da karşılanabilir mi?

Mini Kasko sigorta poliçesi, diğer bir araçla çarpışma neticesinde sigortalının kendi aracında oluşan hasarı karşılamaktadır. Karşı araçta meydana gelen hasarlar, daha açık bir deyişle üçüncü şahısların araçlarında oluşan zararlar, Trafik sigorta poliçesinden karşılanır.

Ödeme şartları nedir?

Mini Kasko 149 TL ve Mini Ekstra Kasko 349 TL anlaşmalı kredi kartlarınıza 9 taksitte ödeyebilirsiniz.

ACENTELİKLERİMİZ

kasko teklif

Hızlı Teklif Al

Formu lütfen eksiksiz doldurunuz. En kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

100.Yıl Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
Gülveren Mahallesi 75. Yıl Caddesi Oto Galericiler Sitesi No: 23/59 Kepez ANTALYA
T: 0 242 321 21 42 - M: 0 544 503 07 07
sigorta@yuzuncuyil.com.tr