EN EN1

Okula Devam Eğitim Sigortası

6

Okula Devam Hayat Eğitim

Çocuğunuzun eğitim giderlerini tek bir poliçe ile teminat altına alın, uzun seneler boyunca riskleri unutun...

Duyarlı anneler babalar tam sizlere göre bir ürün artık elinizin altında. Yoğun iş temposuyla çocuklarımızın eğitimiyle ilgilenemediğimiz gibi başımıza gelebilecek her hangi bir kaza sonrası çocuğumuzun eğitim hayatı aksamadan devam edebilsin diye sigortalıyoruz. Sadece 1 defa yapılan sigorta çocuğunuzun tüm eğitim hayatını sigortalıyor ve belirlediğiniz oranda ödeme yaparak en iyi özel okullarda oeğitimine devam etmesine olanak sağlıyor. Hemde tüm poliçe toplama sadece 250 TL den başlayan fiyatlarla.

Eğitim Masraflarınıza Göre Plan Alternatiflerimiz:
 • egitim520x156
  Yıllık Eğitim Tutarı* TL EURO USD
  2.500
  5.000
  10.000
  15.000
  20.000
  30.000 x
 • Okul masraflarının artışını göz önünde bulundurarak TL tutarında %10'a kadar prim artış oranı belirleyebilir ya da poliçenizi dövize (USD,EUR) endeksli yaptırabilirsiniz.
 • Sigortalı velinin vefatı ya da tam ve daimi sakatlanması durumunda; belirlenen yıllık eğitim tutarı* sigorta süresi sonuna kadar geri kalan yıllar boyunca -her yıl-öğrencinin okulan devamını sağlamak amacı ile Groupama Emeklilik tarafından ödenir.

  • Örnek: 40 yaşında bir baba, 7 yaşındaki çocuğunun eğitimini güvence altına almak için 11 yıllık sigorta süresi seçtiğinde ve 4. yıl içinde vefat ettiğinde, 8 yıl boyunca her yıl başlangıçta belirlenen yıllık eğitim tutarı* Groupama Emeklilik tarafından ödenir.
 • "18-60 yaş" arasındaki anneler, babalar ya da çocuğun eğitim masrafını üstlenen büyükanne, hala, dayı gibi diğer yakınlar 0-24 yaş arasındaki çocuklarınıza Okula Devam Sigortası alabilirsiniz.
 • Ödeme Seçenekleri

  Sigorta priminizi toplu tek ödeme veya aylık /3 aylık / yıllık taksit seçenekleriyle maksimum 3 yılda tamamlanacak şekilde ödeyebilirsiniz.
 • Vergi Avantajı

  Yürürlükteki vergi kanunlarına göre sigorta primlerinizi belirli bir miktara kadar vergi matrahından düşebilme avantajından yararlanabilirsiniz.

ACENTELİKLERİMİZ

Okula Devam Eğitim Sigortası Teklifi

Geleceğimizin Teminatı Çocuklarımız için Eğitim Sigortanızı hemen yaptırın...

5 Yıllık 190 ₺'den başlayan fiyatlarla.
100.Yıl Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
Gülveren Mahallesi 75. Yıl Caddesi Oto Galericiler Sitesi No: 23/59 Kepez ANTALYA
T: 0 242 321 21 42 - M: 0 544 503 07 07
sigorta@yuzuncuyil.com.tr