EN EN1

Pert Araç Kaskosu

ry1

PERTSE ARTIK DERT DEĞİL!

2. El araç alırken gerek bilerek gerekse bilginiz dışında pert kayıtlı araçlar almış olabilirsiniz. Bu durumda en çok sorun olan durum kasko yapılamamasıyla karşı karşıya kalmaznıdır.

Ama artık dert etmeyin 2.şans kaskosu ile pert kayıtlı aracınız anlaşmalı servislerde ücretsiz ekspertiz yapılarak orjinal parça garantili muafiyetsiz bir şekilde kaskolanmaktadır.

Ray Sigorta’nın layıkıyla onarılmış pert araçlara özel olarak hazırladığı 2. Şans Kasko poliçesiyle artık pert araçlar da Ray Sigorta güvencesinde.

Tüm araçlar ikinci bir şansı hak eder, Ray Sigorta’nın uygun fiyatlı ve geniş kapsamlı 2. Şans Kasko poliçesi ile pert araçlar yeniden eskisi gibi güvenle yollarda.

2. Şans Kasko poliçesinden pert olmuş ve onarımı layıkıyla yapılmış olan 0-5 yaş ve altındaki otomobil, kamyonet, minibüs araç sahipleri faydalanabilir. Aracın güvence altına alınabilmesi için, mutlaka geçerli muayenesini yaptırılması gereklidir.

2. Şans Kasko poliçesi geniş teminat yapısıyla araçları; çarpma çarpışmadan, hırsızlığa, sel su basmasından çekme çekilme zararlarına kadar pek çok olumsuz duruma karşı güvence altına alır.

2. Şans Kasko poliçesi Hızlı Onarım Merkezlerinin olduğu 22 ilde hizmet vermektedir.

ACENTELİKLERİMİZ

kasko teklif

Hızlı Teklif Al

Formu lütfen eksiksiz doldurunuz. En kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

100.Yıl Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
Gülveren Mahallesi 75. Yıl Caddesi Oto Galericiler Sitesi No: 23/59 Kepez ANTALYA
T: 0 242 321 21 42 - M: 0 544 503 07 07
sigorta@yuzuncuyil.com.tr