EN EN1

Sigorta Ürünlerimiz

trafiksigortasi
Trafik Sigortası

Trafik Sigortası kazalarda karşı tarafa 31.000 TL, vefat ve sakatlıklardaki maddi ve bedeni tazminatlarda kişi başına 310.000 TL ye kadar ödeme yapan zorunlu bir sigortadır. Trafik Sigortanıza isteğe bağlı ek teminatlar ekleyebilirsiniz. Hemen teklif almak için irtibata geçiniz.

9819_3
Mini Kasko

Yıllık sadece 199 TL ye alabileceğiniz ürünümüz aracınızın 2.000 TL ye kadar olan hasarlarını yılda bir kez karşılamaktadır. Yenilemede %30 hasarsızlık indirimi alabilirsiniz. Mini onarım hizmetleri poliçeye dahildir.

minikasko1
Mini Kasko Ekstra

Yıllık 349 TL ye alabileceğiniz ürünümüz aracınızın 50.000 TL ye kadar olan hasarlarını yılda 2 defaya mahsus karşılamaktadır. Yenilemede %30 hasarsızlık indirimi alabilirsiniz. Mini onarım hizmetleri poliçeye dahildir.

5
Genişletilmiş Süper Oto Kasko

100. Yıl Sigorta gözünüz gibi baktığınız aracınızı, terör, sabotaj, yangın, sel ve deprem gibi birçok doğal afete, hırsızlık, çarpma, anahtar çalınması, yanlış yakıt dolumu gibi başınıza gelebilecek daha birçok riske karşı güvence altına alıyor. Aklınız aracınızda kalmadın diye...

Moto_Kasko_Web(1)
Moto Kasko

Groupama Sigorta olarak motosikletinizi ve kendinizi için olası risklere karşı kapsamlı bir kasko poliçesi ile güvence altına alarak, seyahatlerinize keyifle devam etmenizi sağlıyoruz..

TAMAMLAYICI
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tüm Türkiye'de yaygın ve seçkin hastane gruplarından nitelikli sağlık hizmeti size sunduğumuz birçok avantajlardan yararlanabileceksiniz. Yatarak tedavilerde katılım payı ödemeden tedavinize devam edebileceksiniz. Ödemek zorunda olduğunuz katılım payı da sigortamız tarafından karşılanan benzersiz bir ürünü sizlere sunuyoruz.

11
Yabancılar için Sağlık Sigortası

11 Nisan 2014’de yürürlüğe giren, yabancı uyruklu vatandaşlara “Özel Sağlık Sigortası yaptırma zorunluluğu” kapsamında; size özel avantajlarla Sağlık Sigortası hazırladık! İkametgah alabilmeniz için birinci adım olan zorunlu sağlık sigortası şimdi çok daha uygun fiyatlarla...

9
Konut Sigortası

Konut binanız, eşyalarınız, dekorasyon/bina sabit kıymetleriniz ve konut içi cam ve aynalarınız zengin teminat kapsamı ile güvence altına alınmaktadır.Yangın, hırsızlık, deprem,dahili su, elektrik hasarları, izolasyon eksikliğinden kaynaklı hasarlar,elektrik hasarları, konut eşyalarının kazaen kırılması ,fırtına,dolu ve bir çok diğer riske karşı koruma sağlamaktadır.

ferdi kaza

Ferdi Kaza Sigortası

Günlük hayatta kazanın olmadığı bir ortam yoktur. Kaza Sigortası ister personeliniz için isterseniz kendiniz için yıllık sadece 63 TL den başlayan fiyatlara satın alabileceğiniz bir ürünümüzdür. Kaza sonucu vefat ve sakatlık durumunda 25.000 TL'ye kadar tazminat alabileceğiniz gibi, konut ve araç yardım hizmetleride pakete dahil edilmektedir.

groupama marine
Yat Sigortası

Sizin için değerli ve keyifli olan yatınızı denizde özgürce kullanmak, karada da güvenle korumak için Groupama ile Yat Sigorta'sını tercih edin!Ticari veya özel amaçlı olarak kullanılan her türlü gezi teknesi; gövdesi, makineleri, servis botları, tekne ile alınıp satılan donanımı ile birlikte; denizde, çekek yerinde, çekek yerine çekilme ve indirme sırasında ve yatma mahallinde teminat altındadır.

indir

DASK Sigortası

Doğal Afet Sigortası DASK artık zorunlu. Elektrik aboneliği ve su aboneliğinize başvurmadan önce istenen evraklar arasında ilk sırada artık DASK yaptırma zorunluluğu var. Sadece zorunlu olduğu için değil dopal afet sonucu yıllarınızın birikimi eviniz gözünüzün önünde yok olmasın karşılığını DASK ödesin.

tarsim

TARSİM Sigortası

Ürünleriniz seralarınız makina ve tesisatlarınız sel, su,don,dolu gibi afetler sonrasında zarara uğraması sonucunda ürün bedelleriniz TARSİM tarafından karşılanmaktadır. Sadece afet sonucu değil ürün verimsizliği böcek zararları az mahsül sonucunda da kaybınız yine TARSİM tarafından karşılanıyor. Üstelik poliçe bedelinizin %50 si devlet tarafından ödenmekte olup size düzen kısmı sadece yarısını ödemektir.

ACENTELİKLERİMİZ

100.Yıl Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
Gülveren Mahallesi 75. Yıl Caddesi Oto Galericiler Sitesi No: 23/59 Kepez ANTALYA
T: 0 242 321 21 42 - M: 0 544 503 07 07
sigorta@yuzuncuyil.com.tr