Mini Kasko Sorularınız

mini kasko antalya sompo

Mini Kasko ile ilgili detaylar...

Kimler bu ürünü satın alabilir?

 1. 3-30 yaş aralığında, hususi, jeep, panelvan ve kamyonet kullanım tarzlarında aracı olan,
 2. 25 yaşından büyük,
 3. Son 3 ayda kasko poliçesi yaptırmamış,
 4. Trafik hasarsızlık kademesi 5-6-7 olan,
 5. Belirli bir süredir hasarsızlık indirimini etkileyen herhangi bir kasko hasarı yaşamamış tüm bireysel müşteriler.

Mini Kasko hasarımın tamamını karşılar mı?

3 plan kapsamında sunulan Mini Kasko ürünü ilk ateş esaslı olarak teminat sağlamaktadır. Poliçe kapsamına giren bir hasar yaşamanız durumunda hasar bedeli poliçede yazan limitler dahilinde teminat altına alınır.

Mini Kasko Neleri Kapsar?

Mini Kasko ürünü ilk ateş esaslı olarak çift taraflı çarpışma, çalınma ve yanma risklerine karşı güvence sağlamaktadır. Üstelik isteğe bağlı olarak ferdi kaza ve ihtiyari mali mesuliyet teminatlarının yanı sıra, asistans himetleri de ürün kapsamında sunulabilmektedir.

Mini Kasko Nedir?

Mini Kasko Sigortası aracınızı bütçenize uygun fiyatlarla korumanız için hazırlanmış bir kasko sigortası türüdür. 3 farklı paketle aracınızı en uygun fiyatlarla sigortalayabilir ve temel risklere karşı koruma sağlayabilirsiniz. 30 saniyede en uygun fiyatı görüntülemek için teklif formunu doldurabilir ve aracınıza özel teminatları inceleyebilirsiniz. Teklifinizi görüntüledikten sonra dilerseniz tek tıkla kredi kartına taksitle Mini Kasko satın alabilirsiniz.

Neden Mini Kasko Sigortası Yaptırmalıyım?

Mini Kasko sigortası bütçenize uygun olduğu için isteğe bağlı kasko sigortası yaptırmak istemediğiniz zamanlarda çok düşük fiyatla aracınızı korumanızı sağlayan bir kasko sigortası türüdür. Kasko sigortası zorunlu değildir, araç kaskosu fiyatınız yüksek geldiyse, seçeceğiniz limit dahilinde mini kasko sigortası sizin için en uygun sigorta türü olabilir.

Mini Kasko ve Kasko Sigortasının Farkı Nedir?

Mini Kasko sigortası aracınızı daha uygun fiyata sigortalamanızı sağlayan bir kasko sigortası türüdür. Temel teminatları belirli limitler dahilinde içeren mini kasko sigortası, genişletilmiş kasko sigortasının daraltılmış ve bütçenize daha uygun hale getirilmiş halidir. Temel teminat kapsamında aracınızı karşılaşabileceğiniz risklere karşı korur.

Mini Kasko Zorunlu mu?

Mini Kasko sigortası isteğe bağlı bir sigorta türüdür. Zorunlu olmasa da aracınızı büyük risklere karşı, limitler dahilinde korumanızı sağlar böylece taşıtınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Mini Kasko Primimi Nasıl Hesaplayabilirim?

Mini Kasko bedelinizi yukarıda bulunan teklif formumuzu doldurarak 30 saniye içerisinde görüntüleyebilir, dilerseniz tek tıkla satın alabilirsiniz. Eğer Online olarak satın almak istemezseniz sitemiz üzerinden en yakın acente bölümünden size en yakın acenteyi arayabilir veya çağrı merkezimizden bu konuyla ilgili destek alabilirsiniz.

20201 Kasko Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Aracınızın karşılaşabileceği temel risklere karşı yaptırılan mini kasko sigortasının fiyatı bazı kriterlere göre belirlenir. Bütçenizi ve aracınızın risklere karşı korunmasını ön planda tutarak hazırdığımız araç sigortanızın fiyatını aşağıdaki kriterler etkilemektedir:

 1. Trafik siciliniz kasko sigortasını etkileyen en önemli kriterlerden biridir. Aracınızı nasıl sürdüğünüz, kazaya karışıp karışmadığınız, hız ihlalleriniz ve aracınızı kullanım türünüz araç sigortası fiyatınızı etkiler.
 2. Aracınızın markası, modeli, yaşı gibi teknik özellikleri kasko fiyatınızı etkilemektedir.
 3. İkamet ettiğiniz şehir ve aracı kullandığınız şehir
 4. Kaskolarınız arasında vade boşluğunuzun olup olmadığı
 5. Aracınızın türü
 6. Hasarsızlık kademeniz

gibi kriterlerle mini kasko fiyatınız belirlenir. Bu kriterler konusunda bilgi sahibi olarak 2021 yılı mini kasko fiyatlarınızı düşürebilir ve çok daha uygun fiyatlara aracınızı güvence altına alabilirsiniz.

Kredi Kartına Taksit Yaptırabilir miyim?

Anlaşmalı kredi kartlarına taksit imkanıyla mini kasko satın alabilirsiniz. Sigortanızı taksitli alırken hiçbir vade farkı ödemezsiniz. Kasko sigortanızı satın alırken bankanızın taksit prosedürleri çerçevesinde taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

7/24 Destek Nasıl Alabilirim?

Tüm ürünlerimiz için 7/24 Destek sunan Çağrı Merkezimizden veya online sohbet ya da websitemiz üzerinde bulunan destek formundan dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz.

WHATS APP

FİRMA BİLGİLERİ

trafik sigortası iletişim bilgileri

Antalya Kurumlar V.N. 0010558959
Mersis No: 0001055895900013